Gazikent Pharmacy

4.5
(15)

Gazikent Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, 80. Sk. No:13, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 97 64

Gazikent Pharmacy Yol Tarifi

Gazikent Pharmacy

Gazikent Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, 80. Sk. No:13, Gaziemir – İzmir olan Gazikent Pharmacy, işletmesine (0232) 251 97 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gazikent Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gazikent Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gazikent Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gazikent Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gazikent Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gazikent Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gazikent Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gazikent Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

15 thoughts on “Gazikent Pharmacy

  1. Burası çok eski bir eczane. O önemli değil ama temizlik ve steril olma konusunda hoşuma gitmedi. Mekan daha bakımlı, temiz ve modern hale getirilebilir.

Comments are closed.