Gönen Market

4.4
(5)

Gönen Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yeşil, Hasan Güven Cd No:17, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 60 46

Gönen Market Yol Tarifi

Gönen Market

Gönen Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yeşil, Hasan Güven Cd No:17, Gaziemir – İzmir olan Gönen Market, işletmesine (0232) 251 60 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gönen Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gönen Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gönen Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gönen Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gönen Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gönen Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gönen Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gönen Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

5 thoughts on “Gönen Market

  1. Büfeler bile market olarak adlandırılmaya başlandı. Güzel Türkçemize sürekli yeni terimler ekleme çabasındalar. Bakkal çok daha güzel ve anlamlı olurdu.

  2. Tek kelimeyle harika. Kaliteli urunler ve hizli hizmet. Cok begendim.

Comments are closed.