Hay Berlin

4.2
(109)

Hay Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Auguststraße 77-78, Berlin – Germany

Telefon : 030 28094878

Hay Berlin Yol Tarifi

HAY BERLIN

Hay Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Auguststraße 77-78, Berlin – Germany olan Hay Berlin, işletmesine 030 28094878 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hay Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hay Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hay Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hay Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hay Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hay Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hay Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hay Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 109

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

109 thoughts on “Hay Berlin

  1. Servis cana yakın ve paketleme iyi.
    En çok da ürünleri çok beğeniyorum.
    Plastik bir torba aldım ve çok iyi kullandım.

  2. Ne yazık ki, pahalı bir mobilya parçası olmasına rağmen, şimdiye kadar karşılaştığım en kötü müşteri hizmeti. Personel tarafından çok kibirli davrandım ve hiç de nazik davranmadım. Bu, iyi müşteri hizmetlerinde olmamalıdır. Sonunda, hiçbir koşulda kanepeyi buradan almamaya karar verdim.

  3. Gerçekten harika mağaza. Çok benzersiz eğlenceli ev dekorasyon ürünleri.

Comments are closed.