Internationale Ludwigs Apotheke

3.8
(103)

Internationale Ludwigs Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Neuhauser Str. 11, München – Germany

Telefon : 089 5505070

Internationale Ludwigs Apotheke Yol Tarifi

Internationale Ludwigs-Apotheke

Internationale Ludwigs Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Neuhauser Str. 11, München – Germany olan Internationale Ludwigs Apotheke, işletmesine 089 5505070 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Internationale Ludwigs Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Internationale Ludwigs Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Internationale Ludwigs Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Internationale Ludwigs Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Internationale Ludwigs Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Internationale Ludwigs Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Internationale Ludwigs Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Internationale Ludwigs Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 103

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

103 thoughts on “Internationale Ludwigs Apotheke

  1. Çok iyi eczane. Geniş ürün yelpazesi. Hem kozmetik hem de ilaçlar konusunda daima iyi tavsiyeler alın. 10/10 ????

  2. Mega harika bir ekip! Çok iyi bilgi ve tavsiye. Sadece tavsiye edebilirim!

  3. Merhaba, bu daha çok bir soru gibi. AB dışı aşı sertifikasını da dijital AB aşı sertifikasına dönüştürebilir misiniz? Bu durumda kişi Astra Zeneca ile tam aşılıdır 🙂

  4. Sehr inkompetente Mitarbeiterin. Professionalität wird hier eindeutig in Frage gestellt…

  5. Ich möchte hier ganz gerne noch etwas klarstellen. Es freut mich, dass sie wenigstens hier Ihr bedauern zum Ausdruck bringen. Gestern habe ich keine Entschuldigung bekommen, obwohl wir wie bereits geschildert über 30min von 6 schwer bewaffneten Polizisten mitten in Ihrem Laden befragt wurden. Ich kann durchaus nachvollziehen, dass Angaben überprüft werden müssen und als LETZTE Möglichkeit die Polizei konsultiert wird. Schade nur, dass besagte Kollegin die Polizei gerufen hat bevor sie Ihre Zweifel uns gegenüber geäußert hat. Lange kann sie auch beim Impfzentrum nicht nachgehakt haben, da bereits 5-10 min nachdem wir Ihren Laden betreten haben die Polizisten uns konfrontiert haben. Es hätte einige Möglichkeiten gegeben den Sachverhalt zu klären. Da die Impfung sogar im Impfzentrum erfolgt ist, hätte auch ohne Polizei einfach nachvollzogen werden können, dass keine Fälschung vorliegt. Deshalb können wir auch mit Abstand Ihr Verhalten in keinster Weise nachvollziehen. Wir hoffen Sie überdenken Ihr Handeln für die Zukunft.

Comments are closed.