İpek Kirpik Ebru Henek

3
(4)

İpek Kirpik Ebru Henek adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. No 16/B, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0536 640 02 14

İpek Kirpik Ebru Henek Yol Tarifi

İpek kirpik ebru henek

İpek Kirpik Ebru Henek İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. No 16/B, Gaziemir – İzmir olan İpek Kirpik Ebru Henek, işletmesine 0536 640 02 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İpek Kirpik Ebru Henek ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İpek Kirpik Ebru Henek yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İpek Kirpik Ebru Henek hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İpek Kirpik Ebru Henek ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İpek Kirpik Ebru Henek ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İpek Kirpik Ebru Henek için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İpek Kirpik Ebru Henek bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İpek Kirpik Ebru Henek sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “İpek Kirpik Ebru Henek

  1. Kalıcı oje yaptırdık. Oje defalarca soyuldu. Tekar tekrar gittik. Tırnaklarımı mahvettiler. Ayrıca manikür sonrası tüm tırnak dipleri yara oldu. Sakin ama sakın yanılıp gitmeyin. Muhtemelen çok kalitesiz ürünleri kullanıyorlar. Birde çok kalitesiz ürünleri kullanıyorlar. Kapısının önünden bile geçmeyin. Paranızla rezil olursunuz

Comments are closed.