Iris Apotheke

4.6
(21)

Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ehrengutstraße 15, München – Germany

Telefon : 089 764871

Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm Yol Tarifi

Iris Apotheke Inh. Dr.Andrea Rády e.Kfm.

Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ehrengutstraße 15, München – Germany olan Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm , işletmesine 089 764871 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Iris Apotheke Inh Dr Andrea Rády E Kfm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

21 thoughts on “Iris Apotheke

  1. Maalesef önceki konuşmacılarla aynı fikirde değilim. Birkaç kez kötü bir ruh hali içinde, planlı ve kötü tavsiye. Daha iyi veya daha kötüsü için en yakın eczaneye gitmek için çok daha uzun yoldan gidin.

    Tekrar denedim ve bugün her şey iyiydi. Bu nedenle, nokta yönünün düzeltilmesi iyidir.

  2. En iyi servis! Bayan Dr. Rady, profesyonel tavsiye vermek için zaman ayırır. Mahallemiz için bir varlık.

  3. Bir eczanenin en yardımsever çalışanları burada çalışır – HİÇ! Patron, bilgisi ve tavsiyeleriyle her zaman oradadır. Onlarla her zaman açıkça konuşabilirsiniz ve randevu gerektiren şeyler için randevunuz yoksa, bir veya diğer istisnayı da yaparlar.

    Nasıl dersiniz: “Güvendiğim eczane bu”!

  4. Eczane iyi bir konumdadır. Personel, yetkin ve yardımsever. Ruh hali, önceki sahibininkinden çok daha iyi.

Comments are closed.