Irmak Avm

4.2
(26)

Irmak A V M adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Irmak, 38. Sk. No:55/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 89 81

Irmak A V M Yol Tarifi

Irmak A.v.m.

Irmak A V M İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Irmak, 38. Sk. No:55/A, Gaziemir – İzmir olan Irmak A V M , işletmesine (0232) 251 89 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Irmak A V M ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Irmak A V M yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Irmak A V M hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Irmak A V M ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Irmak A V M ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Irmak A V M için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Irmak A V M bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Irmak A V M sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

26 thoughts on “Irmak Avm

  1. manav reyonu çalışanları dahil tüm personel canla başla hizmet ediyorlar , ürün çeşitliliği ile tatmin edici , sizi dinliyor ve sıkıntınız varsa çözmek için uğraşıyorlar , mağaza sorumluları taleplerinizi dinliyor ve karşılamaya çalışıyorlar , müşteriyle diyalogları mükemmel , sadece diyalogları bile sizi sürekli müşteri yapmaya teşvik ediyor , tek eleştirim manav reyonunda çalışan personelin yaz kış dış mekanda korumasız hizmet vermek zorunda kalmaları , gerek satılan ürünlerin tazeliğinin korunması gerek personelin sıcak ve soğuktan korunması için manav reyonunda korunaklı şeffaf bir dış mekan sağlanması şarttır , rüzgarlı havalarda tartma işlemi bile sorun yaratıyor bunun için manav görevlileri yaratıcı çözümler üretiyor , kendilerine teşekkür ediyorum .

  2. Bölgedeki tek market olma özelliğini yitirdi A101 ve şok marketlerde var artık

  3. Bu marketi çok seviyorum çünkü çalışanlar çok güleryüzlü ve ilgili. İnsan severek alışveriş yapıyor burada. Keşke her market çalıştıran sizin gibi olsa.

Comments are closed.