İsabet Okullari İzmi̇r

4.9
(7)

İsabet Okullari İzmi̇r adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Irmak, Irmak 818. Sokak no:4, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 344 10 10

İsabet Okullari İzmi̇r Yol Tarifi

İSABET OKULLARI İZMİR

İsabet Okullari İzmi̇r İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Irmak, Irmak 818. Sokak no:4, Gaziemir – İzmir olan İsabet Okullari İzmi̇r, işletmesine (0232) 344 10 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İsabet Okullari İzmi̇r ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İsabet Okullari İzmi̇r yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İsabet Okullari İzmi̇r hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İsabet Okullari İzmi̇r ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İsabet Okullari İzmi̇r ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İsabet Okullari İzmi̇r için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İsabet Okullari İzmi̇r bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İsabet Okullari İzmi̇r sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “İsabet Okullari İzmi̇r

  1. Okul yeni daha ama eğitim kalitesi şimdiden belli istikrarlı güzel. Hem akademik hem değerler üzerine başarılı, daha da ileriye taşıyacaklarını inanıyorum bu kadar.

  2. Şehirin gürültü patırdısından uzak ve fakat şehre yakın düzenli her bakımdan tercih edilebilecek bir eğitim yuvası. Benim çocuğum olsa mutlaka tercih ederdim. Gerçi torunlarımdan ikisi ana okullarını bu kurumlardan tercih ettiler. İlgi ve sevgi fazla. Dostlara hiç düşünmeden tavsiye ederim.

  3. Diğer bazı saçma özel okulların lokasyonlarindan daha iyi bir bölgede. Bazı okullar şehrin içinde saçma sapan yerlerde açılmış. Ama bu güzel sessiz sakin rahat rahat ders işlenebilir. Bir sıkıntısı var ki o da yeterli alan olmaması. Yani arsanın %80 i okul nerdeyse bir bahçesi var betondan, başka hiç bir şey yok bir de çiçek dikmişler sağa sola. O kadar. Basketbol sahası var en azından. Ama dediğim gibi sıkışık bir yer. Eğitim bakımında fazla bir şey söyleyemem şahsen orda öğrenim görmüşlüğüm ve ya bir yakınımin oğlu/kızının orda okumuslugu yok. Ancak güzeldir diye tahmin ediyorum.

Comments are closed.