Isartor Apotheke München

3.5
(8)

Isartor Apotheke München adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Isartorpl. 6, München – Germany

Telefon : 089 2199290

Isartor Apotheke München Yol Tarifi

Isartor Apotheke - München

Isartor Apotheke München Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Isartorpl. 6, München – Germany olan Isartor Apotheke München, işletmesine 089 2199290 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Isartor Apotheke München ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Isartor Apotheke München yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Isartor Apotheke München hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Isartor Apotheke München ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Isartor Apotheke München ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Isartor Apotheke München için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Isartor Apotheke München bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Isartor Apotheke München sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

8 thoughts on “Isartor Apotheke München

  1. Çok düşünmeden satılmıştı, çok pahalı bir reçetesiz ilaç, (evde bile bir kitapçıktan bile broşürü kapatabildiğim gibi) başından beri işe yaramazdı. Daha iyi olurdu, iltihabın nedeninin önce doktor tarafından netleştirilmesini ve özellikle tedavi edilmesini tavsiye etmiştim. Çok sinir bozucu.

  2. Süper eczane. Fiyatlar biraz yüksek ama yine de iyi. Tek yıldızlı derecelendirmeler en iyisidir, tercihen boşuna çoktur. Bir eczane mağazasını bir çevrimiçi eczane ile karşılaştıramayacağınız, fiyat açısından net olmalıdır

  3. Şimdiye kadar tavsiyelerden ve ürün çeşitliliğinden oldukça memnunum, ancak daha iyi eczaneler olduğunu düşünüyorum.

  4. Sipariş ertesi gün alındı. Yönetici yakınımdaki bir eczaneyi seçmeme yardım etti. Alındığında ödenir. Ücretsiz kargo. Doğru, eczane siparişi hemen vermedi, topluluğa teslim edilmesini beklemek zorunda kaldım. Genel olarak hizmetten memnunum.

Comments are closed.