Işık Tekel Market

5
(8)

Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey mahallesi Feridun Pözüt caddesi No :14 /A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0506 389 90 61

Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii Yol Tarifi

Işık Tekel Market - Gaziemir Tekel Bayii

Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey mahallesi Feridun Pözüt caddesi No :14 /A, Gaziemir – İzmir olan Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii, işletmesine 0506 389 90 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Işık Tekel Market Gaziemir Tekel Bayii sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “Işık Tekel Market

  1. Gördüğüm en nezih tekel marketlerden. Güler yüzlü sahipleri, sınırsız ürün çeşitliliği neticesinde kapıdan içeriye girdiğiniz anda kendinizi kesinlikle özel hissetmenizi sağlıyorlar. Sigara için kredi kartından komisyon adı altında ücret kesmemeleri ise semtimize yaptıkları bir güzellik. Teşekkürler Tarık abi…

  2. Kredi kartından 2 TL komisyon verdiğim günler aklıma geldikçe artık sadece gülüyorum.
    Mahallemizin havasını değiştirdiğinizi söyleyebilirim.Kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Samimi ve çok içden bi işletme gülür yüzlü insanlar herkeze tavsiye ederim

  4. Tarık abi allah tuttuğunu altın etsin iyi ki bira tedarikcimizsin seviliyorsun abey

Comments are closed.