İzmir Hazır Rulo Çim

4.6
(12)

Yazlık yada bahçenize hazır çim döşetmek mi istiyorsunuz? İzmir’ de hazır rulo çim üretimi yapan çok sayıda firma olup, bu firmalar ait iletişim bilgileri ve yorumları sizler için derledik. İzmir hazır çim üretim yapan firmalar ekim alanı kolaylığından dolayı İzmir’ in Menderes ilçesinde yer almaktadırlar. Menderes ilçesinin verimli toprağı ve iklimi sayesinde İzmir’ de en iyi hazır çim bu bölgede yetişmektedir.

Özellikle rulo çim izmir ve çevresi için önem taşımaktadır. Çünkü çok sayıda müstakil ve bahçeli eve sahip tatil yöresi bulunmaktadır. İnsanlar bahçelerine ve yazlıklarına hazır rulo çim ve hatta çok tercih edilen çim çit yaptırmak istemektedirler. Siz de bahçe ve yazlığınıza hazır rulo çim yaptırmak istiyorsanız aşağıda yer alan izmir hazır rulo çim firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu firmalara ait bilgilere ve yorumlara ulaşabilir ve tecrübeleriniz sonrasında herkese tavsiye olması açısından firma hakkında yorum bırakabilirsiniz.

Hazır Rulo Çim Fiyatları İzmir

İzmir ve çevresinde rulo çim fiyatları sıklıkla sorulmakta ve merak edilmektedir. Rulo çim m2 fiyatı izmir ve çevresi için ortalama 15 TL olarak satılmaktadır. Ancak bilinmelidir ki bu fiyata nakliye dahil değildir. Nakliye bedeli ise bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Rulo çim fiyatları izmir ilinde üretim ve satış yapan firmalara, çim türüne ve toplam alana göre değişiklik göstermektedir. Almak istediğiniz rulo çim miktarı büyük ise fiyatlarda pazarlık yapılabilir ve daha düşük ücretler ile hazır çim satın alabilirsiniz.

İzmir iklimi bakımından 12 ay yeşil kalan bir şehirdir. Bu yüzden yılın her ayında bahçenizde çim yetiştirebilirsiniz. 4 mevsim çim olarak adlandırılan çim türü ile bahçenizi devamlı yeşil tutabilirsiniz. 4 mevsim rulo çim fiyatları İzmir ve yakın bölgesi için hazır rulo çim ile yakın fiyatlardadır. Fazla bir ücret ödemeden 4 mevsim yeşil kalan hazır çim ektirebilirsiniz.

İzmir Hazır Rulo Çim Firmaları

İzmir’ de hazır rulo çim üretimi yapan firmalar aşağıda listelenmiştir. Bu listeden istediğiniz rulo çim firmasına ulaşabilir, firma bilgilerini görebilir ve hazır çim firmaları yorumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde çalıştığınız izmir hazır çim firması hakkında herkese tavsiye ederim diyorsanız firma hakkında yorum yapabilir ve diğer kullanıcılar ile deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

izmir hazır rulo çim

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.