İzmir Simya Koleji

5
(7)

İzmir Simya Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, Mahallesi, Akçay Cd. No: 147, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 700 07 69

İzmir Simya Koleji Yol Tarifi

İzmir Simya Koleji

İzmir Simya Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, Mahallesi, Akçay Cd. No: 147, Gaziemir – İzmir olan İzmir Simya Koleji, işletmesine (0232) 700 07 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Simya Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Simya Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Simya Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Simya Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Simya Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Simya Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Simya Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Simya Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “İzmir Simya Koleji

  1. Ülkemizde özel okul kurucularının sadece %28 inin öğretmen olduğu gerçeğinin değişmesi ümidiyle öğretmenlerin kurmuş olduğu yılın eğitim markası ödülünü kazanmış olan Simya markasıyla Gaziemir ilçesine ve İzmir e yeni bir soluk getiren önce insan sloganıyla ticaretten çok kaybolan z kuşağına düzenli ve plânlı çalışmayı öğreten eğitim kadrosu ve vermiş olduğu eğitimle fark yaratan kolej.

  2. Eğitimde gaziemir de bir ilk. Daha önce nerdeydiniz ????????

Comments are closed.