İzmir Varis Terapisi

5
(1)

İzmir Varis Terapisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0532 551 56 53

İzmir Varis Terapisi Yol Tarifi

İzmir Varis Terapisi

İzmir Varis Terapisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, Gaziemir – İzmir olan İzmir Varis Terapisi, işletmesine 0532 551 56 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Varis Terapisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Varis Terapisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Varis Terapisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Varis Terapisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Varis Terapisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Varis Terapisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Varis Terapisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Varis Terapisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “İzmir Varis Terapisi

  1. Varis şikayetlerini kısa sürede çözüme kavuşturup hayat standardımı yükselten lazer ile sol üst bacak ameliyatı ayrıca her iki bacağa köpük sklotetapi yöntemi ile 35dk.gibi kısa sürede bitirdi hiç anlamadım bile ağrı acı sızı hissetmedim hemen sonrasında kalkıp yürüyerek eve gidebildim çok mutlu oldum eli çok hafif işini sevgi titizlik ve özveri içinde yaptığını gözlemledim.
    Bu süreçte sakin alçakgönüllü ve mütevazi kişiliğine hayran kaldığım Dr Engin hocama teşekkürü borç bilir başarılarının daim olmasını dilerim.
    Aklında soru işareti korkusu olan arkadaşlarım varsa hiç vakit kaybetmeden doğru kişi USTAEL DR ENGİN TULUKOĞLU hocama uğrasın.
    Sevgi ve saygılarımla..
    Hakan Ceylan

Comments are closed.