İzzet Boyoz & Gevrek Fırını

4.9
(10)

İzzet Boyoz & Gevrek Fırını adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Abdullah Arda Myd. 34/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 66 50

İzzet Boyoz & Gevrek Fırını Yol Tarifi

İzzet Boyoz & Gevrek Fırını

İzzet Boyoz & Gevrek Fırını İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Abdullah Arda Myd. 34/A, Gaziemir – İzmir olan İzzet Boyoz & Gevrek Fırını, işletmesine (0232) 251 66 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzzet Boyoz & Gevrek Fırını ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzzet Boyoz & Gevrek Fırını yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzzet Boyoz & Gevrek Fırını hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzzet Boyoz & Gevrek Fırını ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzzet Boyoz & Gevrek Fırını ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzzet Boyoz & Gevrek Fırını için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzzet Boyoz & Gevrek Fırını bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzzet Boyoz & Gevrek Fırını sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

10 thoughts on “İzzet Boyoz & Gevrek Fırını

 1. Gerçekten lezzetli hamur işleri, gevrek, börek, simit, poğaça vs.. Güleryüzlü, doğal, içten esnaflar.. Paranız yoksa bile sorun değil, sonra verirsiniz. Veya “ikramımız olsun” diyen harika insanlar..
  On numara 🙂

 2. Çok iyi temiz güleryüz fiyat desen makul bence rakipsiz gaziemirin en iyisi herkez buraya bi uğramalı bence 5 yıldız az on yıldızı hak ediyo

 3. Bu firmanın Gaziemir meydan şubesinde çalışan araç şoförlerinin etrafta sürekli sorun çıkardığına şahit oldum.
  Yolu tıkarlar, yanyana iki sıra park yaparak trafiği aksatırlar, magandalık yaparlar, insanlarla tartışırlar.
  Bizzat kendim de yaşadım.
  Tek şeritli dar yolda, yola sonradan girerek aracıma sürttü bir tane maganda şoförleri..

  Ve ara sokaktaki fırınlarının bulunduğu yola araçlarını bırakıp yolu tıkarlar. Hiç kimse kamuya ait bir yolu tamamen kapatma hakkına sahip değildir.
  Bunlar benim şahsi konum değil, herkesi mağdur ediyorlar.

 4. Güleryüzlü. Dürüst. Esnaf insanlar. Hizmet sektöründe yer alan tüm işletmelerin örnek alacağı, ders çıkaracağı unsurlar mevcut.
  7/24 Taze boyoz.
  Kaşarlı simidin mucitleri.
  Tebrik ederim)

 5. Dükkan ana cadde üzeri ve her daim içeride bir kaç müşteri var, ancak personel süratli ve hemen işinizi hallediyor. Unlu mamüller çok taze, tepsi bittikçe fırından yenisi geliyor. Personel ilgili ve güleryüzlü, tavsiye ederim

Comments are closed.