Kafa Topu – Head Ball 2

4.4
(7)

Head Ball 2 Açıklaması

Şimdiye kadar oluşturulmuş en rekabetçi oyun olan Head Ball 2’de rakiplerinize meydan okuyun . Head Ball 2, heyecan verici ve hızlı tempolu çok oyunculu bir futbol oyunudur . Dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı 1v1 çevrimiçi futbol maçlarında yer alın . Kendinizi çevrimiçi futbol topluluğuna ve arkadaşlarınıza kanıtlamak için milyonlarca futbolcunun arasına katılın. 90 saniyelik aksiyon dolu futbol maçları oynayın; Kim daha çok gol atarsa ​​kazanır! Arkadaşlarınıza gerçek zamanlı olarak meydan okuyun!

Facebook hesabınızı bağlayarak sosyalleşin ve en heyecan verici futbol oyununu arkadaşlarınızla oynayın, onlara kimin en iyi olduğunu gösterin! Ayrıca bir futbol takımına katılabilir veya kendi takımınızı oluşturabilir ve maç kazandıkça farklı ödüller kazanabilirsiniz! Hangi futbol takımının daha üstün olduğunu göstermek için takımınızı ve farklı takımları temsil edin. Ekiplerinizin genel ilerlemesine katkıda bulunun.

Rekabetçi Futbol Liglerinde Rumble!

5 farklı futbol liginde yarışın ve merdivenin en üstüne çıkmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Gerçek rakipler ve zorlu futbol maçlarında savaşın. Maçtan önce kimin kazanacağını bilemezsiniz.

Futbol Kariyerinizin Kontrolünü Elinize Alın

Özel bonusların, karakterlerin ve aksesuarların kilidini açmak için benzersiz kariyer modunda ilerleyin. İlerledikçe ödülleri elde etmek giderek zorlaşıyor, gerekenlere sahip misiniz?

Kalabalıktan sıyrılın!

125 benzersiz yükseltilebilir karakter arasından en iyi karakteri seçin, futbol kahramanınızı geliştirmek için yeni aksesuarların kilidini açın ve hayalinizdeki futbolcuyu yaratın! İlerledikçe farklı stadyumların kilidini açacak ve sizi destekleyecek hayranlar kazanacaksınız. Ne kadar çok o kadar iyi!

Nihai futbol kahramanı olun ve kimin daha fazla stil ve beceriye sahip olduğunu gösterin!

Karakterinizi Yükseltin

Tam potansiyelinizi ortaya çıkarmak için karakterinizi yükseltin. Eşsiz bonusların, aksesuarların ve hatta kahramanların kilidini açmak için kariyer modunda ilerleyin. Siz ilerledikçe ödüller daha iyi hale gelecektir, ancak zorluk da artacaktır. hazır mısın?

Eşsiz Oynanış

Futbol, ​​topa vurmak ve gol atmakla ilgilidir, değil mi? Futbolu daha önce hiç yaşamadığınız bir şekilde deneyimleyin.

Kahramanını kullanarak vur, vur ve puan ver. Gol atmak için ayaklarınızı, başınızı ve süper güçlerinizi kullanın. Head Ball 2, hızla aksiyon dolu ve heyecan verici oyunlara dönüştürülebilen basit bir oyun deneyimi sunar.

Topa vurun, rakibinize vurun, kafa vuruşlarını, süper güçleri kullanın veya onları fırlatarak rakibinizi alt edin. Kazandığınız sürece her şeye izin verilir!

En heyecan verici futbol oyununda hiçbir maç öncekiyle aynı olmayacak!

Facebook üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve kimin daha iyi futbolcu olduğunu göstermeleri için onlara meydan okuyun.

oyun indir

Özellikler –

Dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak futbol oynayın!
– Efsanevi yorumcu John Motson’un sesiyle heyecan verici anlar!
Arkadaşlarınızla oynamak için Facebook bağlantısı!
– Göz alıcı grafiklerle dinamik ve heyecan verici bir oyun.
Kilidi açmak için -125 benzersiz karakter.
Oynamak için 15 grup içeren 5 benzersiz rekabetçi futbol ligi.
-Futbol kahramanınızı geliştirmek için yüzlerce aksesuar!
-18 yükseltilebilir güçle sahada stratejinizi planlayın.
Karakterler ve öğeler içeren kart paketleri.
-Yeni stadyumların kilidini açmak için taraftar kazanın.
-Daha fazla eğlence ve ödül almak için Günlük Görevler!

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya karşı zorlu futbol maçlarının heyecanını yaşamak için Head Ball 2’yi indirin!

kafa topu

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.