Kahve Dünyası

4.2
(208)

Kahve Dünyası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. D:kapi b1k – 015A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 273 81 80

Kahve Dünyası Yol Tarifi

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. D:kapi b1k – 015A, Gaziemir – İzmir olan Kahve Dünyası, işletmesine (0232) 273 81 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahve Dünyası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kahve Dünyası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kahve Dünyası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kahve Dünyası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kahve Dünyası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kahve Dünyası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kahve Dünyası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kahve Dünyası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 208

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

208 thoughts on “Kahve Dünyası

  1. Bırası kahve ve çikolata adına son noktayı koymuştur. Çikolatının binbir türlü çeşidi ve özellikle orta çekilmiş türk kahvesi ve filtre kahve çeşitleri ile mükemmel…. Bilgili ve sonsuz ilgili personellerinede aonsuz teşekkürler.

  2. İlave süt istiyorsunuz.1kg süt parası alınıyor.personel insiyatif kullanabilmeli,musteri personelin güleryüzü için gider ..

  3. kafeye oturduk 1 kişi bile yanımıza gelmedi oturduğumuz masayı bile silmedi menü bile getirmedi garsonları çok suratsız 1 sigara içip kalktık o yüzden tavsiyem arkadaşlar gitmeyin

  4. Türk kahvesi su gibiydi. Fincanın dibinde telve hiç yoktu. Daha güzel olmasını beklerdim.

Comments are closed.