Karadeniz Emlak

5
(18)

Karadeniz Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Irmak, Hasan Güven Cd No:69 D:4c, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 58 00

Karadeniz Emlak Yol Tarifi

Karadeniz Emlak

Karadeniz Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Irmak, Hasan Güven Cd No:69 D:4c, Gaziemir – İzmir olan Karadeniz Emlak, işletmesine (0232) 252 58 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karadeniz Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karadeniz Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karadeniz Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karadeniz Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karadeniz Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karadeniz Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karadeniz Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karadeniz Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

18 thoughts on “Karadeniz Emlak

  1. Alıcı ve satıcının menfaatini düşünen , çekeceğiniz kredi tutarında hangi bankanın menfaatinize uygun olacağından tapuya kadar olan süreçte bilgisi ile sorunsuz mülk alım satımın adresi Mehmet bey e özellikle teşekkürler. Farklı ilden kredi kullanmamizda dahi prosedürü mükemmel bilgisi sayesinden sorunsuz hallettik. 1 numara????

  2. İzmire ilk geldiğimde ev için kimler kimlerle muhatap oldum, anlatsam film olur. Çok net söylüyorum bunlardan daha net iş bitirici ve dürüst emlakçı zor bulunur. Zor bir alıcı olmama rağmen , sabrettiler. Allah razı olsun diyorum, aynı evi başka emlakçılara sorun 10 bin üstüne koymadan söylemez, denemesi bedava

  3. Profesyonel değerleme ve danışmanlık hizmeti veriyor

Comments are closed.