Kelleci Pala Ahmet

4.3
(31)

Meşhur Kelleci Pala’nın Yeri rezervasyon telefon, adres, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Cumhuriyet Mah, 7033. Sk. No:10/2 Menderes – İzmir

Telefon : 0232 783 43 24

Kelleci Pala Ahmet Yol Tarifi

kelleci pala

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Kelleci Pala Ahmet

  1. Yıllar önce sürekli gelirdim. Yol güzergahımı değiştirdiğim için ara vermiştim. Bu gün yine buradayım ve hiçbir şey değişmemiş. Zengin meze çeşitleri, muhteşem yeşillik tabağı, ızgara çeşitleri süper. Kendim çok sakat at sevmiyorum ve kelle yemediğim için o konuda yorum yapamam. Yeşil bahçesi, insana huzur veriyor. Üst kattaki sobalar ayrı Bi güzellik. İstediğin gibi kızart ekmeğini. Olumsuz yorum yapanların ne beklediğini ve bulamadığını tahmin edemiyorum. Bence herşey güzel. Garsonlar ilgili. Yolunuz düşerse oturun derim. Çocuklar için oyun parkı da var fakat pandemiden dolayı kısıtlı alanda hizmet veriyorlar. Özellikle işveren olarak misafiriniz geldiğinde İzmir usulü gündüz rakısı yapmak isterseniz hemen çıkın gelin. Afiyet olsun…

  2. Bu mekana gidenlerin ortak görüşü önceki yıllarda hizmetin ve menü kalitesinin daha iyi olduğu yönünde…Ama şu anda iyi bir mekan ferah hizmet kalitesi yüksek çalışanları ilgili ve alakalı… hafta sonları çok kalabalık olabiliyor o yüzden serviste aksaklık yaşanabiliyor… Yine de bölge de muadillerinin içinde en iyisi diyebilirim.

  3. Kokoreç halkası dünyanın en eyisi.. küver ve açılış muazzam, manda yoğurdu efsane.. incik ve tandır çok lezzetli.. izmir’in en iyilerinden..

  4. Muğla’dan İzmir’e dönerken uğradık bir tavsiye üzerine. Son derece rahat bir mekan. Ağaçlar arasında güzel büyük bir bahçesi var. Daha çok bir kır lokantasını andırıyor. Aileler rahat edebilir çünkü çocuklar da düşünülmüş. Salıncaklar kurulmuş. Servis iyi, işletme temiz. Mezeler mevsimine göre hazırlanmış ve taze görünüyor. Kokoreç söyledik. Ekmek arası değil porsiyon olarak tabakta getiriyorlar. Her porsiyonda iki halka var (Porsiyonu 44 TL). Dışı kıtır içi suluydu. Fazla kızartılmış olduğu için çok kuru ve ağır geldi bize. Yoğurt oldukça yağlı ve kıvamlı (17 TL). Lezzeti de iyi. Yeşillik ve turşu tabağı ikram olarak getiriliyor. Kişi başı 8 TL de küver ücreti alınıyor. Fiyatlar çok yüksek, İstanbul’un bile üzerinde. Fiyat lezzet performansı orta.

Comments are closed.