Ki̇m Market

3.8
(608)

Ki̇m Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, Abdülhamit Yavuz Cd. No:77, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 274 47 97

Ki̇m Market Yol Tarifi

KİM Market

Ki̇m Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, Abdülhamit Yavuz Cd. No:77, Gaziemir – İzmir olan Ki̇m Market, işletmesine (0232) 274 47 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ki̇m Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ki̇m Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ki̇m Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ki̇m Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ki̇m Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ki̇m Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ki̇m Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ki̇m Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 608

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

608 thoughts on “Ki̇m Market

  1. Kim market işletmecisinden müdürüne kasiyerinden temizlik ve manav görevlisine kasar ilgililer. Sadece akşam 17.00den sonra ekmek bulamadık imkansızdı. Ama şimdi el değiştirdi ve devralan bayan o kadar temiz titiz ve ilgiliki herşey için teşekkürler kim market. 1yıldız neden eksik…manav reyonlarındaki görevli arkadaşlar vatandaşların eldiven takmadan o sebze ve meyveleri vıcık vıcık sıkarak seçmelerine müsaade ediyorlar…

  2. Meyve sebzesi taze. Ama çook kalabalık kasalar cok yoğun..Covid nedeniyle daha trnha saatleri beklemek lazım..

  3. meyveleri ile ilgili neden bir memnuniyetsizliğim sözkonusu acaba sadece benmiyim? ayrıca içeride kalorifer böceği gezerken gördüm et reyonunun orda

  4. İyi bir market ancak covid tedbiri hiç alınmıyor çalışanlar maske takıyor ve ilgililer ancak markete girenler herkese dokunup elle seçiyorlar içerisi çoğu zaman kalabalık oluyor. Tercih sizin iyi alışverişler dilerim:)

  5. Ortalama bir market. Herhangi bir marketten daha uyguna alabileceğiniz bir ürün yok maalesef. Açık kuruyemiş bulunmaması bir dezavantaj bence.

Comments are closed.