Koçtaş

4.4
(9)

Gaziemir Optimum Koçtaş adres, telefon ve yol tarifi bilgileri yer almaktadır.

Adres : Akçay Cad. No: 101 Optimum AVM Alt Giriş Katı Gaziemir – İzmir

Telefon : 0232 355 08 00

Gaziemir Optimum Koçtaş Yol Tarifi

gaziemir koçtaş

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Koçtaş

  1. İzmir Gaziemir Koçtaş mağazası Optimum Avm zemin katta yer alıyor. İzban ile kolayca ulaşabilirsiniz.

  2. Gaziemir Koçtaş’ta kömür sobası modelleri var mı acaba?

  3. Yer döşemesi almak için Gaziemir Koçtaş mağazasına gittik. Katalogda seçenek bol ancak hepsi mağazada yok. Getireceklerini söylediler ve sipariş verdik. Teslim almamız 4 gün sürdü. Genelde memnunuz ancak daha hızlı olabilirdi.

  4. Gaziemir yapı market konusunda oldukça gelişmiş. Bir sürü yapı market var. Koçtaş bunlardan biri ve Ege Serbest bölgesi karşısı Optimum Avm de yer alıyor. Aradığımız herşey var nerdeyse. Gaziemir Koçtaş kurumsal kimliği ile öne çıkıyor. Ayrıca Kipa arkasında da büyük bir yapı market var. Koçtaş’ta bulamadığınız ürünler için tavsiye ederim.

  5. Koçtaş Gaziemir’e taban seramiği almak için gitmiştik.Beğendiğimiz ürünün stok kontrolünü yaptırıp,satın alma ve nakliye işlemlerini gerçekleştirdik.Ürünlerin sağlam ve yeterli sayıda olduğunu söylediler.Teslimata bir gün kala beni arayıp,ürünler yükleme esnasında hasar gördü dediler.İade işlemi için de tekrar mağazalarına gelmem gerektiğini söylediler.Bu nasıl kurumsal bir şirket örneğidir ki hem beni mağdur ediyorlar. Hem de iade işlemini gerçekleştirmek için hangi devirde yaşıyorsak, (hesaba havale,eft vb.işlemler) mağazalarına gelmem gerektiğini söylüyorlar. Siz kurumsal bir firma değilsiniz.Öyle olsaydınız her ne şekilde olursa olsun benim mağduriyetimi giderirdiniz. Bundan sonra hiçbir mağazanıza gitmeyeceğim ve hiçbir ürününüzü almayacağım.Tüm eş dost ve tanıdıklarımın da sizden ürün almaması için gereken neyse onu yapacağım.İlgililere duyurulur.

  6. Koçtaş’ın kurumsal bir şirket olduğunu benim mağduriyetimi anında çözüme kavuşturmasından dolayı anladım. Başta Koçtaş sorumlusu Şenol Erkan beye ve reyon görevlisi Serkan beye konuya yaklaşımından ve sorunu çözmekte gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkürlerimi sunarım.

Comments are closed.