League of Legends – LOL

5
(6)

League of Legends: Wild Rift Açıklaması

Wild Rift’e dalın: Riot Games’in League of Legends’ın beceri ve strateji 5’e 5 MOBA deneyimi, şimdi mobil cihazlar için sıfırdan oluşturuldu. Sorunsuz kontroller ve hızlı tempolu oyunlarla arkadaşlarınızla takım kurabilir, şampiyonunuza kilitlenebilir ve büyük oyunlara gidebilirsiniz.

GİDERMEK İÇİN OYNAYIN Vadi’de
ustalaşın ve dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen katmanlarla efsanenizi kazanın. Her oyun, mükemmel beceri atışını yapma, çılgın bir takım savaşında gelgiti çevirme veya o tatlı, tatlı pentakill’i başarma şansı.

ARKADAŞLARLA REKABET
Ekip çalışması bu mobil MOBA’da hayali gerçekleştiriyor. İster ikili, üçlü veya tam beş istifli olun, takımınızla sıraya girebilir ve her seferinde bir düşman Nexus’un merdiveni tırmanabilirsiniz.

ŞAMPİYONUNUZU SEÇİN
Dev bir kılıçla rekabete dalın, haritadaki çapraz bir buz okuyla düşmanları izlerini dondurun veya büyüleyici bir cazibeyle rakiplerinizi kıyametlerine sürükleyin. Efsanenizin ne olmasını istiyorsanız, sizin için bir şampiyon var.

ADİL VE ÜCRETSİZ OYNAMAK
Yetenek seviyesi ve parti büyüklüğü açısından dengeli maçlarda yüzleşin. Wild Rift’te tüm şampiyonlar ücretsiz olarak kazanılabilir ve oyun süresi veya güç için ödeme yapılmaz.

oyun indir
lol indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.