Linden Apotheke

4.5
(13)

Linden Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Berlin – Germany

Telefon : 030 2511094

Linden Apotheke Yol Tarifi

Linden Apotheke

Linden Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Berlin – Germany olan Linden Apotheke, işletmesine 030 2511094 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Linden Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Linden Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Linden Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Linden Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Linden Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Linden Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Linden Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Linden Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

13 thoughts on “Linden Apotheke

  1. Sadece son gözden geçirmeyle çelişebilir. İkinci kez acil bir durumdaydım ve iki kere de inanılmaz derecede yardımcı oldum.
    Ayrıntılara girmek istemiyorum, çünkü diğer müşteriler de bu hizmeti bekliyor, ancak burada siz (çalışanlar) mecbur olduğunuzdan daha da ileri gidiyorsunuz. Hala sadaka var gibi görünüyor: burada kesinlikle onları buldum! Dün gece servisi olan meslektaşıma tekrar teşekkür ederim – taahhüdünüz inanılmaz ve bu kadar motive olmuş çalışanların olması harika 🙂
    Eczane fiyatları orta / Kreuzberg için normal, eczane ulaşmak kolay, terbiyeli ürün seçimi. Şikayet edecek hiçbir şeyim yok 🙂

  2. On yıldan beri bu eczanede düzenli olarak bulundum. Her zaman kendimi çok iyi hissettim ve tavsiyelerde bulundum.

  3. Uzun yıllardır burada düzenli bir müşteriyim. Sahibi değiştiğinden beri burada kaldım. Tamamen memnunum, patronun kendisi çok iyi. Aynı şekilde her gün orada olan çalışan.

    Patronla konuşurken bile, PC ayrıca olası etkileşimler veya yan etkiler açısından kontrol edilir. Bunun harika olduğunu düşünüyorum. Küçük köpeğim için bir şeye ihtiyacım olursa hemen sipariş edilecek ve en geç ertesi gün orada olacak. Aşağı damlatmak için çare kene vb. Yani tüm 5 yıldız!

Comments are closed.