Lingusta Güvenilir mi? Lingusta Giriş Ücretleri

5
(11)

Lingusta ingilizce eğitim seti güvenilir mi ve Lingusta giriş bilgileri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi araştırmaya çalıştık. Lingusta 83 x 6 ay taksitle 498 TL ye ingilizce seti satıyor. Google Play Store ve App Store’ dan uygulamayı ücretsiz olark indirebilirsiniz. Ancak derslere erişebilmek için uygulama içi satın alım yapılması gereklidir. Satın alım işleminden sonra ömür boyu kullanım hakkı verilmektedir.

Lingusta lisanslı ve çok emek verilen bir set olduğu için ses (mp3) ve video dosyalarını indirmek için izin vermiyor. Buradaki amaç haklı olarak ses ve videoların yasa dışı dağıtımını engellemek.

Peki Lingusta ingilizce eğitim seti ne kadar güvenilir? Bu sayfaya bu seti kullananlar deneyimlerin yazabilir. Birçok platformda Lingusta İngilizce eğitim seti ile ilgili çok fazla yorum var. Kullananlar oldukça memnun. Lingusta ilk 3 dersi deneme olarak ücretsiz veriyor. Detaylı bilgiyi Lingusta web sitesinden alabilirsiniz.

İngilizce eğitim seti veren Lingusta ilk birkaç audio yani ses kaydını herkese ücretsiz vermektedir. Sonrasında kalan dersleri belli bir ücret (498 TL) karşılığında satmaktadır. Hatta şu an (06.11.2021 tarihinde) ileri seviye İngilizce , İngilizce iş diyalogları gibi uygulamaları ilk seti alana bonus olarak bedava vermektedir.

Sizde Lingusta İngilizce Eğitim Seti için yorumlarını paylaşıp, diğer kullanıcılara yol gösterebilirsiniz.

Not : Biz bizzat her iki seti de satın aldık. Henüz tamamlamadık ancak şimdiye kadarki derslerden oldukça memnunuz. Tüm dersleri bitirince tekrar yorumlarımızı paylaşacağız.

lingusta ingilizce

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

2 thoughts on “Lingusta Güvenilir mi? Lingusta Giriş Ücretleri

  1. Merhaba ben başlangıç seviyesi aldım , ileri seviye hediye olarak verileceği yazıyordu ama lingusta uygulamasında sadece başlangıç seviyesi açıldı ileri seviye kilitli açılmıyor .

    1. Lingusta destek hattını arayarak ileri seviye İngilizce setini de tanımlatabilirsiniz.

Comments are closed.