Lizay

4.2
(108)

Lizay adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Beyazevler, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 273 81 64

Lizay Yol Tarifi

Lizay

Lizay İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Beyazevler, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir olan Lizay, işletmesine (0232) 273 81 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lizay ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lizay yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lizay hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lizay ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lizay ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lizay için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lizay bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lizay sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 108

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

108 thoughts on “Lizay

  1. Her önlem alınmış sadece bizler dikkat etmiyoruz kurallara ☹????❗

  2. Korona için hiçbir önlem alınmış değil
    İzmir gibi Avrupai bir şehire hiç yakışmayan bir AVM güvenlik yok denilecek kadar az ayrıca otoparkta çok kötü hırsız tipte insanlar dolaşıp arabaların içine bakıyorlar.

  3. Oldukça geniş ve tüm mağazaları bulabileceğiniz bir avm.

  4. Berna hnm ve ipek hnm ilgileri ve müsteri yaklaşımı için tşk ederim

Comments are closed.