Made Com Showroom Berlin

2.5
(217)

Made Com Showroom Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenthaler Str. 36, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Made Com Showroom Berlin Yol Tarifi

MADE.COM Showroom Berlin

Made Com Showroom Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenthaler Str. 36, Berlin – Germany olan Made Com Showroom Berlin, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Made Com Showroom Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Made Com Showroom Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Made Com Showroom Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Made Com Showroom Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Made Com Showroom Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Made Com Showroom Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Made Com Showroom Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Made Com Showroom Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 217

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

217 thoughts on “Made Com Showroom Berlin

  1. Sadece çevrimiçi ticareti değerlendiririm!
    Bu kesinlikle yeraltında. Bir makale için 4 ay beklemek zorunda kaldım ve şimdi başarısızlık için 10 € kupon almalıyım.
    Başka bir zaman basitçe, kablo uzunluğunun gerçekte kullanılabilir olandan 1,6 m daha uzun olduğu belirtilmişti = Ya onunla yaşamalıyım ya da satın alma fiyatından 8 € kesinti için iade etmeliyim. İçgörü izi yok.
    Malların kalitesi iyiye tamam. Fiyatlardan daha fazlasını bekleyebilirsiniz! BİR DAHA ASLA!

  2. Gerçekten güzel şeyler, ancak teslimat süreleri yeraltında. Müşteri hizmetleri ise çok kibardı ve her zaman bana yardımcı oldu.

  3. Deneyimlerime göre, çevrimiçi posta siparişi önerilmez. 4 aydır siparişimi bekliyorum. Posta sorguları yanıtlanmıyor ve desteğe başvurmak için bir telefon numarası bulunamıyor.

  4. Ne yazık ki, iki hafta önceden rezervasyon yapılmasına rağmen içeri girmedi. Sadece ayaktaydı ve zili çalıyordu, cevap yoktu. Bu arada tüm bu yorumları okuyun ve burada bir şey sipariş etmediğimiz için şanslı olduğumuzu anladık 🙂

Comments are closed.