Mavi

4.2
(346)

Mavi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Beyazevler, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 288 6284

Mavi Yol Tarifi

Mavi

Mavi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Beyazevler, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir olan Mavi, işletmesine 0850 288 6284 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 346

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

346 thoughts on “Mavi

  1. Maviden aldığım tüm pantolonların iki üç giymede tuylenip erimesine rağmen eşimin ısrarıyla mağazaya girdim ancak Bir daha asla ama asla maviden alışveriş yapmam. Üzerime olan pantolonun daha rahat olması için bir beden büyüğünü istedim. Getiren görevli bayana güvenerek denemeden nasılsa bi küçüğü de oldu diye aldim. Alırken bedenide kontrol ettim istediğim bedendi. Eve gelip giymek istediğimde pantolonun hiç olmadığını verdiği bedenin ilk denedigimden de küçük olduğunupantolon üzerinde oynanmış olabileceğini fark ettim. Yakın olan başka bi maviden değiştirmek istedim ancak bu seferde siz gulba tekstile ait bir maviden almışsınız bizim mağazamız şahsa ait burdan değişiklik iade yapamıyoruz gibi saçma sapan birşey söylediler mecbur tekrar ilk aldığım yere gidip iade ettim ve bir daha mavi magazasina hiç girmemek üzere çıktım.

  2. Çalışanların seviyeli ve bilgili yaklaşımı, ürünlerin kalitesi, herşey için teşekkürler, memnun kaldım.

  3. Herşey çok pahalı. Bir erkek sort almak istedim 270ile 180 tl arası altarafi bez ya ne bu

Comments are closed.