Mediamarkt

4.1
(2164)

Mediamarkt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Akçay Caddesi Atatürk Mh. Ertuğrul Gazi Sk. Ataşehir, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 222 1500

Mediamarkt Yol Tarifi

MediaMarkt

Mediamarkt İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Akçay Caddesi Atatürk Mh. Ertuğrul Gazi Sk. Ataşehir, Gaziemir – İzmir olan Mediamarkt, işletmesine 0850 222 1500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mediamarkt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mediamarkt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mediamarkt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mediamarkt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mediamarkt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mediamarkt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mediamarkt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mediamarkt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 2164

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

2.164 thoughts on “Mediamarkt

  1. COVİT 19 sebebiyle pek gidilmeyecek girilmeyecek ortamlardan biri
    Yoğun bir kalabalık var insanlar almayacakları halde gezip dolaşıyorlar ve bu ortamı iyice riske sokuyor

  2. Didimden 300 km yol geldim ve almak istediğim ürünün daha etiketi elimdeyken fiyatı arttı. Ve hiçbir şekilde eski fiyatından satmadılar. 7490 lira olan xbox one series x 8000 TL yaptılar. Birdaha media marktan alışveriş yapmam! Boşuna mail felan yazdılar gördüğüm fiyattan almam için genel merkez onay vermedi. 1 saat beklettiler beni boşu boşuna. 799 olan konsol daha elimde 999 tl oldu. Tam bir alice giz oyunu. Birde abi vatan bilgisayarda daha uygunmuş git oradan al dediler. ????

  3. Go pro hero 3 ile yaşandığım bir sıkıntı sonucu sadece yardım almak için gittim ürünü o mağazadan almama rağmen muhteşem derece yardımcı oldular ve sorunumu çözdüler Osmo tanıtım temsilcisi Orhun Bey’e ve yanında ki abiye çok teşekkürler

Comments are closed.