Migros Jet

3.8
(124)

Migros Jet adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. 2/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 310 2388

Migros Jet Yol Tarifi

Migros Jet

Migros Jet İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. 2/A, Gaziemir – İzmir olan Migros Jet, işletmesine 0850 310 2388 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Migros Jet ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Migros Jet yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Migros Jet hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Migros Jet ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Migros Jet ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Migros Jet için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Migros Jet bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Migros Jet sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 124

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

124 thoughts on “Migros Jet

  1. İdare eder ihtiyacımızı görüyor. Migros ürünlerinin bir kısmını temin ediyorum .

  2. Güzel, herhangi bir migros mağazası gibi. İhtiyaçlarınızı gayet güzel karşılayacak bir market.

  3. Çok sevdigim ve hep gittiğim yer. Ama kasap hergun olmuyor. Bellide olmuyor ne zaman ordq. Çalışanlara belirttim ama bugün olmadığını diğer hafta günlerinde hep orada olduğunu söylediler. Bakicam takipteyim????

Comments are closed.