Mohren Pharmacy Christian Neumeier

3.3
(32)

Mohren Pharmacy Christian Neumeier adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tal 13, München – Germany

Telefon : 089 292760

Mohren Pharmacy Christian Neumeier Yol Tarifi

MOHREN PHARMACY Christian Neumeier

Mohren Pharmacy Christian Neumeier Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tal 13, München – Germany olan Mohren Pharmacy Christian Neumeier, işletmesine 089 292760 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mohren Pharmacy Christian Neumeier ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mohren Pharmacy Christian Neumeier yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mohren Pharmacy Christian Neumeier hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mohren Pharmacy Christian Neumeier ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mohren Pharmacy Christian Neumeier ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mohren Pharmacy Christian Neumeier için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mohren Pharmacy Christian Neumeier bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mohren Pharmacy Christian Neumeier sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

32 thoughts on “Mohren Pharmacy Christian Neumeier

  1. Süper cana yakın ve yardımsever personel. Yanımda hatalı bir tarif vardı. Kliniğe danışmak için kısa bir süre bekledikten sonra ilaçlarımı alabildim.

  2. Düşmanca personel. Başka bir eczaneyi ziyaret etmek daha iyi!

  3. Şimdiye kadar, günün hangi saatinde olursa olsun veya eczacının bulunduğu yerden bağımsız olarak her zaman çok samimi ve yetkin tavsiyeler aldım. sadece tavsiye edebilirim.

  4. Çok beceriksiz personel, özellikle kısa saçlı kızıl saçlı yaşlı bir bayan. Ne yazık ki, cep telefonum bozulduğu için artık aşı kodum yoktu. Şehir vergilerine mal olduğu için benim için yeniden yayınlamayı reddetti. Aşı kodunuz bile yoksa vergi mükellefi olarak 2G yükümlülüğünü nasıl yerine getirebilirsiniz? SADECE DIŞ MEKAN !!!!!!!!

Comments are closed.