Mustafa Fidan Eczanesi

3.6
(11)

Mustafa Fidan Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, Mahallesi, Havacılar Cd. 3/H, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 00 64

Mustafa Fidan Eczanesi Yol Tarifi

Mustafa Fidan Eczanesi

Mustafa Fidan Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, Mahallesi, Havacılar Cd. 3/H, Gaziemir – İzmir olan Mustafa Fidan Eczanesi, işletmesine (0232) 252 00 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mustafa Fidan Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mustafa Fidan Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mustafa Fidan Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mustafa Fidan Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mustafa Fidan Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mustafa Fidan Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mustafa Fidan Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mustafa Fidan Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

11 thoughts on “Mustafa Fidan Eczanesi

  1. Evden telefonla alacağım ilacın fiyatını sordum 130 TL dediler 1 saat sonra eczaneye gittiğimde eczacı bana 170 TL fiyat söyledi. Bende 1 saat önce aradım 130 tl fiyat söylediniz dedim. Etiketin üzerinde 130 tl yazıyor üstünü kapatmis 130 tl okunur durumdaydi. Hali, tavri desen bi tuhaf karsindaki insani ilgisiz bilgisiz zannediyor stogundaki ilaci fahiş fiyattan satmya çalışıyor.

Comments are closed.