Mycs Showroom

3
(144)

Mycs Showroom adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 123, Berlin – Germany

Telefon : 0800 1004050

Mycs Showroom Yol Tarifi

MYCS Showroom

Mycs Showroom Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 123, Berlin – Germany olan Mycs Showroom, işletmesine 0800 1004050 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mycs Showroom ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mycs Showroom yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mycs Showroom hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mycs Showroom ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mycs Showroom ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mycs Showroom için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mycs Showroom bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mycs Showroom sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 144

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

144 thoughts on “Mycs Showroom

  1. tavsiye edemez! Çok hayal kırıklığına uğramış.

    Modüler rafımın teslimatının parçaları hasar gördü. Teklif 80€ almak ya da değişim için 5 hafta beklemekti. Ek olarak, hasarlı parçaları geri göndermem gerekecek (paketlenmem gerekiyor). Sonuç: 3 aylık dairemi inşa edilmemiş mobilyalarla paylaşmak.

    VE: ahşabın kalitesi gerçekten kötü! Bunun sadece tek bir yer değiştirmeden sağ çıktığını görmeyin.

    Paranızın karşılığı 1 Yıldız. Geri vermeyi çok isterdim ama nakliye masraflarını üstlenmek zorunda kalacaktı. Bu yüzden farkında olun!

  2. Showroom, mobilyalar hakkında fikir edinmek için idealdir. Çok dikkatli ve güzel tavsiyeler aldım ve hala tek başıma ve huzur içinde kumaşlar ve konfigürasyonlar aracılığıyla kendimi test etmek için yeterli zamanım var. Harika konsept!

  3. Çok memnun oldum. Hızlı bir şekilde teslim edildi + en iyi kalite. Bu bir zevkti!

  4. Wir waren bisher immer sehr zufrieden sowohl mit der Beratung und die Schränke sind super. Wir haben immer mit Aufbau gekauft.

Comments are closed.