Neptun Apotheke

3.3
(112)

Neptun Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : S-Bahnhof Alexanderplatz, Dircksenstr. 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 24085443

Neptun Apotheke Yol Tarifi

Neptun Apotheke

Neptun Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi S-Bahnhof Alexanderplatz, Dircksenstr. 2, Berlin – Germany olan Neptun Apotheke, işletmesine 030 24085443 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Neptun Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Neptun Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Neptun Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Neptun Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Neptun Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Neptun Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Neptun Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Neptun Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 112

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

112 thoughts on “Neptun Apotheke

  1. Süper adil eczane. Açılış saatlerinden çok sonra Cumartesi oldu, kuyruk hala uzundu ve son müşteriye kadar açıktı. Çok teşekkürler

  2. Bu dükkanda saf ırkçılık! İlk başta eczaneye girmem engellendi (muhtemelen kapalıydılar ama diğer müşterilerin girmesine izin verildi) sonra aşı sertifikamın gerçekliği sorgulandı. Hikayenin sonu: Polis tehdit edildi ve aşı sertifikası alamadım. Aşı sertifikasına gerçekten bakılmamış, doğrudan sahte olduğu bildirilmişti!!

  3. Service: Totaler Reinfall.
    Trotz gültigem Impfausweis wurde das Erstellen eines Impfzertifikates verwehrt!
    Einzige Begründung: “Zweimal der selbe Impfarzt ist komisch”.
    Bitte was?

  4. Kesinlikle yeraltı servisi. Kız arkadaşım dijital aşı sertifikası için bu eczaneye gitti. Aşı kartına kısaca baktıktan sonra bunun sahte olduğu söylendi. Beyefendiye bunu nasıl bulduğu sorulduğunda, lütfen eczaneden ayrılması gerektiğini, aksi takdirde polisin aranacağını söylediler. Bir dakika sonra aynı aşı kartıyla eczaneye gidip meslektaşıma aşı kartında neyin sahtecilik olduğunu göstermesi gerektiğini sorduğumda, karta daha yakından baktıktan sonra hiçbir şeyin sahteciliğe işaret etmediği yanıtını aldım. Meslektaşımın neden sahte olduğu iddiasıyla kız arkadaşıma dijital sertifikayı vermeyi reddettiğini sorduğumda, beyefendi bunun muhtemelen bir sahtekarlık olduğunu, çünkü bir şeylerin eksik olduğunu söyledi. Sonra eczaneden çıkmam söylendi, yoksa polis çağırılacaktı. Lütfen polisi araması için ısrar ettim. Tabii ki bu yapılmadı ve eczane tarafından bunu vermek zorunda olmadıkları soruldu. Sıradaki diğer herkesin herhangi bir sorunu yok gibiydi. Ama bir selefinin yazdığı gibi: Belki de uzun kuyruktaki tek Alman olmamız ve sizin sadece kendi türünüze bakmak istemenizdi. Sonu olmayan düşmanca çalışanları olan korkunç eczane.

Comments are closed.