Op. Dr. Engin Tulukoğlu

5
(2)

Op Dr Engin Tulukoğlu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül Mah. Kahramanlar Cd, 343/1. Sk. No:6, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0532 551 56 53

Op Dr Engin Tulukoğlu Yol Tarifi

Op. Dr. Engin Tulukoğlu

Op Dr Engin Tulukoğlu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül Mah. Kahramanlar Cd, 343/1. Sk. No:6, Gaziemir – İzmir olan Op Dr Engin Tulukoğlu, işletmesine 0532 551 56 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Op Dr Engin Tulukoğlu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Op Dr Engin Tulukoğlu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Op Dr Engin Tulukoğlu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Op Dr Engin Tulukoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Op Dr Engin Tulukoğlu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Op Dr Engin Tulukoğlu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Op Dr Engin Tulukoğlu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Op Dr Engin Tulukoğlu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

2 thoughts on “Op. Dr. Engin Tulukoğlu

  1. Çok memnunuz Allah razı olsun Ahmet taştan ve engin tulukoglu doktorunuzdan bypass ameliyatı olduk 3 ana damar yüzde doksan tikaliydi yuksek şeker hastası annem geçmişte beyin ameliyatı da olmuştu hastane korkumuz da riskimizde çok fazlaydı doktorlarımız inanılmaz ilgili tatlı dilli güler yüzlü insanlar ameliyat öncesi ve sonra olarak yaklasik 1 ay hastanede yattik 5 kurus para odemedik temizlik personeli hasta bakicilar hemsireler doktorumiz bu süre zarfında ellerinden ne gelirse yanımızda oldular hasta gibi değil aile gibiydik herkesten çok teşekkür ederiz.

  2. Annem Engin beyin hastasıydı. Köpük varis tedavisi oldu. Hiç ağrı sızı hissetmeden çok kısa sürede işlem bitti. Doktorumuzdan ve ekibinden çok memnun ayrıldık ilgili güler yüzlü hijyene dikkat eden bir ekip. Varis sorununuz varsa doğru adres burası.

Comments are closed.