Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

3.6
(14)

Sağlık Bakanlığı ,kalite yönetimine göre A Sınıfı (bölgenin en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi) dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. 40 standart oda, 2 engelli odası, 8 yatak üçüncü basamak Yoğun Bakım Ünitesi ,laminer floor sistemli 60’ar metrekare büyüklüğünde 3 ameliyathane salonu ve steril depo ,anjio salonu, röntgen, tomografi salonu bulunmaktadır.

Adres : Dokuz Eylül Mahallesi 343/1 Sokak No:6 Gaziemir / İzmir

Telefon : +90 232 220 3900

Gaziemir Akut Yol Tarifi

gaziemir akut

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

  1. Babam Ekim 2019 da Akut kalp hastanesinde kalp ameliyatı oldu. Herşey yolunda gitti. Sonrasında 1 hafta hastanede kaldık ve gayet iyi bakıldı. İlgi alaka güzeldi. Teşekkürler.

  2. Gaziemir Akut kalp hastanesi son zamanlarda çok kalabalık olmaya başladı. Doktor ve diğer personeller yetersiz kalıyor. Muayeneye gittiğiniz doktor acil operasyona gitti diye saatlerce bekletiyorlar. Üstelik her muayene ve ameliyattan ekstra ücret alıyorlar.

  3. Evet kalabalık olduğu konusuna katılıyorum ancak çok beklemeden tüm işlemler ve tetkikler yapılıyor. Rutin işlemler için gidilebilir. Önemli kalp rahatsızlıkları için daha donanımlı bir hastane seçmekte fayda var.

  4. Sabah 8 30 da hasta kaydimizi yaptırdık kardiyolog Harun beyin olduğu koridorda sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı için bekleme salonunda yaklaşık 2 saat bekledik ama ne siramizin geldiğinden nede kaç kişinin muayene olduğundan haberimiz oldu konuyu hastane müdürü ne ilettigimde yapacakları bir şeyin olmadığını belirterek çözümsüzlük içerisinde bekleyecegimizi söyledi güvenlik çağrılarak odadan çıkmam istendi ve burası Gaziemirimizin en büyük ana bilim dalı hastanesi

  5. Gaziemir Akut Kalp Hastanesi doktorları ve çalışanları özveri ile çalışıp, Gaziemirde Kalp hastalığı ve sağlığı için hizmet vermektedir. Kalp sorunları, damar tıkanıkları, yüksek tansiyon, anjiyo ve by pass ameliyatları gibi bir çok konuda tecrübeli olup, vatandaşlarının kalp sağlığı için çabalamakta ve başarılı olmaktadır. İzmirin en iyi kalp hastaneleri arasında gösterebilecek olan Akut Kalp Hastanesi çok sayıda hastaya hizmet vermektedir.

  6. Güzel bir hastane. doktorlar ilgili alakalı. tavsiye ederim.

Comments are closed.