Özevim Emlak

4.9
(7)

Özevim Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 6. Sk., Gaziemir – İzmir

Telefon : 0505 210 46 09

Özevim Emlak Yol Tarifi

Özevim Emlak

Özevim Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 6. Sk., Gaziemir – İzmir olan Özevim Emlak, işletmesine 0505 210 46 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özevim Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özevim Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özevim Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özevim Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özevim Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özevim Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özevim Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özevim Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “Özevim Emlak

  1. işinin inceliklerini çok iyi bilen ve dürüst insanlar. Keşke herkes bu emlaktaki insanlar gibi olsa. Ahmet bey sağolsun bize çok yardımcı oldu.

Comments are closed.