Özizmirli Nakliyat

4.1
(37)

Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fırat, 294/2. Sk. No: 16, Buca – İzmir

Telefon : 0532 470 01 06

Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca Yol Tarifi

Özizmirli Nakliyat - Nakliyat buca - asansör kiralama izmir-nakliyat firmalari buca

Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fırat, 294/2. Sk. No: 16, Buca – İzmir olan Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca, işletmesine 0532 470 01 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özizmirli Nakliyat Nakliyat Buca Asansör Kiralama Izmir Nakliyat Firmalari Buca sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

36 thoughts on “Özizmirli Nakliyat

  1. Daha önceki kötü taşımalarından çok çektiğim için özizmirli nakliyat saolsun bu konuda hiç şüphe bırakmadı.İdris bey ve elemanları işini layıkıyla tertemiz yaptılar hızlı sürede sorunsuz bir taşıma oldu çok ta memnun ayrıldık çok teşekkür ederim

  2. Keşife gelinmesinde rağmen ek vinç istediler parasını da bizden aldılar. Halıflexlerimi kaç kat katlamışlar hepsi çöp oldu. Genç odası takımımın tüm ayakları kırılmış. Monte edilmemiş ve vidaları da kayıp. Yemek madam çizilmiş kırılmış ayakları tam monte edilmemiş çöp olmuş resmen. Nakliye toplamda 11 saat sürdü. Salon camını kırdılar onun da parası bizden çıktı. Kısacası önermem fiyat olarak da kalite olarak da daha başka Nakliyeciler bulunabilir. Memnun kalmadım.İyi günler.

  3. Eşyalarıma zarar verdiler fırın üstü yamuldu koltuğu kırdılar gardropu iç dış çizdiler dolap ayaklarını kırdılar keesinlikle iyi araştırın berbat bi taşıma herşeyi patpata da sarmadılar!

  4. Çalısanların göstermiş oldugu hassasiyetten ötürü kendilerine teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum

  5. Uygun fiyatlı taşıma. Kendi asansörleri de var. İkisi bir arada olunca tercih sebebi oluyor.

Comments are closed.