Paradies Apotheke

4.5
(17)

Paradies Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oettingenstraße 26, München – Germany

Telefon : 089 296029

Paradies Apotheke Yol Tarifi

Paradies Apotheke

Paradies Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oettingenstraße 26, München – Germany olan Paradies Apotheke, işletmesine 089 296029 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Paradies Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Paradies Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Paradies Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Paradies Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Paradies Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Paradies Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Paradies Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Paradies Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

17 thoughts on “Paradies Apotheke

  1. Çok yetkin ve dostça tavsiye. Müşteri için çok zaman aldık. Aynı gün teslimat çok hızlıydı. Vurgulanması gereken personelin güleryüzlülüğüydü – herhangi bir zamanda tekrar tavsiye edilecek. Çok teşekkür ederim; Eminim yakında tekrar sipariş vereceğim.

  2. Hoş hizmet. Baş ağrısı için hap aldık. Formaceut, hangi tabletlerin baş ağrılarına daha iyi ve daha hızlı yardımcı olacağını tavsiye etti ve tableti içmek için su önerdi.

  3. Çok hayal kırıklığına uğradım. Alışverişe ilk gittiğimde kartla ödeme çalışmadı, sonra uygulama üzerinden sipariş ettiğim ilaçlar iki kez bizzat görünmeme rağmen orada değildi. O zaman hemen internetten sipariş vermek daha iyidir.

  4. Kulak ağrısıyla çığlık atan çocuklara rağmen reçete almayı reddeden inanılmaz derecede düşmanca ve rezil bir kişi acil servisi. Dipsiz ve bir daha asla! Hiçbir koşulda acil bir durumda oraya gitmemelisiniz.

Comments are closed.