Pet Gross Alacaatlı

4.3
(226)

Pet Gross Alacaatlı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi Anchor iş merkezi, B Blok No:5/D Çayyolu, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 484 34 54

Pet Gross Alacaatlı Yol Tarifi

Pet Gross Alacaatlı

Pet Gross Alacaatlı Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi Anchor iş merkezi, B Blok No:5/D Çayyolu, Çankaya – Ankara olan Pet Gross Alacaatlı, işletmesine (0312) 484 34 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pet Gross Alacaatlı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pet Gross Alacaatlı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pet Gross Alacaatlı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pet Gross Alacaatlı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pet Gross Alacaatlı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pet Gross Alacaatlı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pet Gross Alacaatlı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pet Gross Alacaatlı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 226

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

226 thoughts on “Pet Gross Alacaatlı

  1. Bir mama alıp çıkarım dediğim mağazadan fazla ürün çeşitliliği sayesinde onu da alalım bunu da alalım diyip saatlerce çıkamadım sadece mama degil köpeğime tüm oyuncaklarını yatağını eşyalarını çalışanların ilgisi ve bilgisi sayesinde kolaylıkla alıp çıktım bir musteri olarak tam memnuniyet bildiriyorum teşekkürler pet gross ailesi

  2. 2 katlı ve her hayvan için ayrı kısım yapmışlar. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Ferit Bey kuş seçimimizde çok yardımcı oldu. Fiyatları ortalama düzeyde. Muhabbet kuşları 140 ile 180 ₺ arasında değişiyor.

  3. Abartılı pahalısın ütopik fiyatlar ben kaliteliyim deme piyasada aynı ürün yarı fiyat

  4. Genellikle burdan alışveriş yapıyordum hatta yedi ay önce beş yıldız vermiştim müşteri ilgisinden dolayı her iurunu bulduğum için ama bugun bu yorumumu duzeltmek zorunda kaliyorum çünkü bugün gittiğimde sokak canları için mama alicaktim felicianin bütün ürünleri yanlıştı yavru kedi mamasınin şekli fsrkliydi neyse ki hep aldığım mama olduğu için farkettim baliklisina ise başka bir renk mama katılmış.soyledim yardımcı oldular ama bir daha güvenerek alışveriş yapamicam malesef. Bunlar benim sürekli aldığım mamalr olduğu için anladım ama diğer açık mamalarda da umarım öyle bir hata olmuyordur.

Comments are closed.