Porta Cafe

4
(23)

Gaziemir Porta Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Gaziemir Belediyesi tarafından işeletin Porta Kafe ikinci şubesini Önder caddesi Migros üzerinde açıyor. Ucuz fiyatlar ve kaliteli hizmet sunmayı vaat eden Porta Cafe tüm Gaziemirlileri davet ediyor.

Gaziemir Porta Cafe Kahvaltı Fiyatları

Adres : Nevvar Salih İşgören Cd. No : 8/3, 35410 Gaziemir – İzmir

Telefon :

Gaziemir Porta Cafe Yol Tarifi

Porta Kafe 1

Porta Kafe 2

Gaziemir Porta Cafe Menü

porta cafe

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

5 thoughts on “Porta Cafe

  1. Gaziemir Porta Kafe, Gaziemir belediyesi işletmeciliğinde açılmak üzere hazırlanıyor. Geniş alanı ve ucuz fiyatları ile Gaziemir kafeleri arasında yerini almaya hazırlanan Porta Cafe Gaziemir yakında tüm Gaziemirlilerin hizmetinde olacak.

  2. Gaziemir porta kafe adı neden Kapı kafe olmadı diye bir sürü tartışma var. Seydiköy de büyük ahşap bahçe kapılarına porta kapı dediği için bu tartışma. İsim önemli değil bence, hizmet önemli. Bu arada porta cafe ne zaman açılacak bilen var mı?

  3. Eskiden özel olarak işletilen Festival Büfe yıkılıp, yerine belediyenin işlettiği porta cafe yapıldı. iyi de oldu. bir çaya 4 lira ödemekten iyidir.

  4. Gecen hafta doğum günü kutlamaya gittik. hizmet hızlı temiz ve güzeldi. önceki halini de biliyorum. sadece limonatayı çocuklarda bizlerde hiç beğenmedik. ev yapımıymış yoğunluğu arttırılmalı.

  5. Çok güzel bir yer ama internette çalışma saatleri ve günlerine dair bir şey bulamadım. Bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim.

Comments are closed.