Protrans

4.2
(34)

Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, 28/30. Sk. No:19/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 220 89 89

Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch Yol Tarifi

PROTRANS Izmir from home to home Transport & Storage Branch

Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, 28/30. Sk. No:19/A, Gaziemir – İzmir olan Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch, işletmesine (0232) 220 89 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Protrans Izmir From Home To Home Transport & Storage Branch sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

34 thoughts on “Protrans

  1. Tasitmadim fikrim yok. Ancak 2 katı ücret verilecekse biraz daha iletişim dillerini duzeltmeliler. Öyleydi böyleydi şöyleydi demeye gerek yok, bilgilendirme net olmalı. Taşıma belki Pro fakat iletişim Pro değil. Işleri çok iyi gördüğüm kadarıyla full çalışıyorlar fakat işler tikirinda diye temel esnaflik duygularını bi kenara bırakmak olmaz.

  2. 23 AĞUSTOS 2020 TARİHİNDE PAZAR GÜNÜ EVİMİ DEPOYA KALDIRMAK SURETIYLE PROTRANS ARACILIĞIYLA TAŞIDIM. ÇOK MEMNUN KALDIM. GÜLER YÜZLÜ SAMİMİ VE DAKİK İNSANLARDI. TAŞINMA SIRASINDA EVİMİN CAMINDA KÜÇÜK BİR ÇATLAK OLUŞTU. PAZARTESİ ÖLÇÜ ALINIP SALI GÜNÜ YENİ CAM TAKILDI. GERÇEKTEN ÇOK PROFESYONELDİ. TEBRİK EDERİM. HAYATIMDA İLK KEZ GOOGLEDAN BİR YORUM YAPTIM..

  3. Evden eve taşımacılık konusunda, gözünüzü kırpmadan işbirliği yapabileceğiniz yegane firma. Pişman olmazsınız… ????????

  4. İşi en iyi kaliteyle yapan çok iyi hizmet veren ve her kırılgan ya da narin eşyaları çok güzel paketleyen eli yüzü temiz çalışanıyla gerçekten dedikleri gibi hassas çalışıyorlar

Comments are closed.