PubG Mobile 1.7 Güncelleme Gelmedi

4.7
(21)

Android ve iOS cihazınızda yeni PUBG mobile güncellemesi gelmedi mi? Bazı kullanıcılar Google Play’de en son PUBG Mobile güncellemesini bulamıyor. Peki Pubg Mobile güncellemesi Playstore’da neden gösterilmiyor?

Tencent Games dün nihayet küresel sunucularda yayına giren yeni PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. Güncelleme, oyuna Mad Miramar, Safety Scramble, yeni bir silah özelleştirme modu, EvoGround oyun modları ve birkaç hata düzeltmesinin yanı sıra çok daha fazla içerik içeren tonlarca yeni özellik getiriyor.

En son güncelleme, Android telefonlar için yaklaşık 1,97 GB ve iOS cihazlar için 2,2 GB boyutundadır. Güncelleme yayındayken, bazı kullanıcılar Google Play Store’da mevcut olan en son PUBG Mobile güncellemesini bulamadıklarını bildiriyor, bu da oyunu güncelleme seçeneği olmadığı anlamına geliyor.

PubG Mobile Güncellemesi Neden Gelmiyor

En son PUBG Mobile sürümü, artık oyuncular için dünya çapında mevcut olan Tencent oyunları tarafından piyasaya sürüldü. En son güncelleme toplam 1,97 GB boyutundadır ve Mad Miramar, Safety Scramble gibi birçok özelliğe ve ayrıca birkaç hata düzeltmesinin dışında yeni bir silah özelleştirme modu ve çok daha fazla içeriğe sahiptir.

Güncelleme yayında olmasına rağmen, bazı oyuncular PUBG mobil güncellemesinin oyunu güncelleyemedikleri için google play store veya Apple App store’da görünmediğinden şikayet ediyor.

Bunun nedeni, güncellemenin aşamalı olarak kullanıma sunulması ve kademeli olarak kullanıcılara sunulması olabilir. Ayrıca, yoğun sunucu yükü nedeniyle güncelleme farklı bölgelere daha yavaş bir hızda teslim edilecektir. Oyuncular güncellemeyi kendi bölgelerinde kullanıma sunulduktan sonra kurabilecekler ve oyunu güncellemek için android telefonlar için 1,97 GB ve android telefonlar için 2,2 GB boyutunda olduğu için cep telefonunuzda çok fazla alana ihtiyacınız olacak. iOS cihazları.

Güncelleme bölgenizde sunulduğunda, telefonunuza yüklemek için izlemeniz gereken adımlar aşağıdadır.

PUBG Mobile nasıl güncellenir?

PubG Mobile son versiyon için hemen alttaki linkimize tıklayarak son sürüm apk dosyasını cep telefonu yada bilgisayara indirebilirsiniz.

PubG Mobile Güncelle (Son Sürüm)

Ayrıca son PUBG Mobile 1.7 güncellemesini nasıl Google Play Stre ve App Store’ dan nasıl indireceğini bilmeyen kullanıcılar için şu basit adımları izleyin:

Adım 1: Akıllı telefonunuzdaki Google Play Store veya iOS App Store’a gidin.

Adım 2:  Arama çubuğunda PUBG Mobile arayın.

3. Adım:  Sonuçlardan “PUBG Mobile” seçeneğine tıklayın.

Adım 4: Burada bir ‘Güncelle’ seçeneği görmelisiniz. Üzerine tıklayın ve cihazınıza en son PUBG Mobile güncellemesi yüklenmelidir. 

Bonus İpucu: PUBG’nin boyutu, bazı mobil cihazlarda oyunu geciktiren her yeni güncellemeyle birlikte artıyor. Bu tür ağır oyunları PC’nizde oynamak daha iyidir, burada PUBG veya herhangi bir gecikmeyle karşılaşmadan başka bir oyunu oynamak için kullanabileceğiniz en iyi PUBG Android işletim sistemi bulunmaktadır .

Yukarıdaki makalenin, son güncelleme PUBG mobile 1.7 sürümünün Google Play mağazasında ve Apple Apps’taki yetkililer tarafından başlatılmasından sonra bile PUBG mobil güncellemesinin neden bazı kullanıcı cihazlarında görünmediği konusundaki merakınızı giderebileceğini umuyoruz.

PUBG Mobile’ı güncellemek için Google Play Store’u açın , ardından ekranın sol üst köşesindeki üç satıra dokunun, ardından Uygulamalarım ve oyunlarım’a ve ardından PUBG Mobile’a ve Güncelle’ye dokunun .

pubg mobile güncelleme gelmedi

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “PubG Mobile 1.7 Güncelleme Gelmedi

  1. PubG Mobile güncelleme sorunları ve yanıtlarını burada paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.