Rathaus Apotheke

3.9
(56)

Rathaus Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Marienplatz 8, München – Germany

Telefon : 089 553520

Rathaus Apotheke Yol Tarifi

Rathaus Apotheke

Rathaus Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Marienplatz 8, München – Germany olan Rathaus Apotheke, işletmesine 089 553520 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rathaus Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rathaus Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rathaus Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rathaus Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rathaus Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rathaus Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rathaus Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rathaus Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

56 thoughts on “Rathaus Apotheke

 1. Orada çocuğum için hemen bir şişe Prospan aldım, sadece evde ilacın önümüzdeki ay sona ereceğini görüyorum. Değiştirmek istediğimde fişinin bile gelmediğini fark ettim. Bir daha asla

 2. Emekleriniz için teşekkürler, sipariş çok hızlı bir şekilde gerçekleştirildi ve hatta en yakın eczaneye ücretsiz olarak teslim edildi. Harika!!!!!

 3. Personel süper cana yakın ve dükkan güzel görünüyor, ancak burada aldığım ürünler genellikle gittiğim eczaneden biraz daha pahalıydı.

 4. Çok sayıda ziyaretçiye rağmen personelin güleryüzlülüğü ve yardımseverliği karşısında çok hoş bir sürpriz oldu. Bunu diğer eczanelerde farklı yaşadım. Buraya geri gelmeyi çok isterim! Çok teşekkürler

 5. Unmögliches Verhalten!
  Eine Angestellte hat aus Versehen eine falsche Version meines Medikamentes bestellt. So etwas passiert, jedoch schreit diese bei der Abholung in der Apotheke rum, dass ihr die Version niemand gesagt habe. (Ich sage die Version IMMER ausdrücklich dazu, und es steht ebenfalls alles auf dem Rezept).
  Zudem will sie mir erklären, dass meine Krankenkasse nur für Privatversicherte ist.. NEIN, es gibt auch einen gesetzlichen Partner.

  Einen Stern, da eine freundliche Mitarbeiterin sich dann mehrfach bei mir für den Vorfall entschuldigt hat.. aber trotzdem NIE wieder!!!

Comments are closed.