Rosen Apotheke

3.6
(55)

Rosen Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenstraße 6, München – Germany

Telefon : 089 23002700

Rosen Apotheke Yol Tarifi

Rosen Apotheke

Rosen Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenstraße 6, München – Germany olan Rosen Apotheke, işletmesine 089 23002700 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rosen Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rosen Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rosen Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rosen Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rosen Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rosen Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rosen Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rosen Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

55 thoughts on “Rosen Apotheke

  1. Geçen gün karım ve ben gül eczanesindeydik ve çok utangaç ama yetişkin bir adam tarafından servis edildi. Bize neredeyse hiç bakmadı ve tavsiye çok zayıftı. Daha sonra en yakın eczaneye gittik ve iyi tavsiyeler aldık ve ilacı oradan aldık.

  2. Çok iyi insan. Oradaki duyarsızlaştırmam için ilacımı beğenmediler. Ama verilerimi kaydettiler ve sonra benimle iletişime geçtiler, ki bu çok iyi bir hizmet buluyorum. Orada ilk kez harika çalıştı. Çok sayıda kasaları ve çok sayıda personeli var. Şimdiye kadar uzun süre beklemek zorunda kalmadı, özellikle de her zaman çok şeyin olduğu yer için.
    Memnunum ve deneyimlerime göre eczaneyi tavsiye edebilirim

  3. Bayan Landkammer bugün bana çok yardımcı oldu, magnezyum alma ve doğru dizliği seçme konusunda bana çok güzel ipuçları verdi. 5 yıldız …

  4. Mükemmel, yetkin ve arkadaşça tavsiye! Hem dijital aşı sertifikası oluştururken hem de ilaç tavsiyesi verirken! Tepe!

Comments are closed.