Rota Koleji

4.1
(71)

Rota Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : No:32 Gazi, Ypb. Refik Cesur Cd, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 220 26 26

Rota Koleji Yol Tarifi

Rota Koleji

Rota Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi No:32 Gazi, Ypb. Refik Cesur Cd, Gaziemir – İzmir olan Rota Koleji, işletmesine (0232) 220 26 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rota Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rota Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rota Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rota Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rota Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rota Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rota Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rota Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 71

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

70 thoughts on “Rota Koleji

  1. bir gün önce şiddetli fırtınada devrilen (kullanılmayan arka bahçe tarafındaki) tel çitler bir gün sonrası hemen yerine takılmış ve onarilmisti.

  2. 6-7-8. sınıfı okuduğum güzel okul. sonradan bornovaya da açmışlar sanırım ben yoktum lisede ankaraya gittim. bi de burada Hilmi Özoğul hocam vardı kendisine saygım sonsuz.

  3. Anaokulundan beri yani açıldığı tarihten beri gittiğim okul, çok güzel yanı gerek öğretmenler olsun gerek öğretim anlayışı oldun gerek yemekleri sosyal aktiviteleri olsun hepsi çok güzel. Gerçek eğitim burda resmen.

Comments are closed.

Rota Koleji

4
(8)

Gaziemir Rota Koleji ana sınıfından üniversiteye kadar öğrencilere eğitim-öğretim hizmeti sunmaktadır.

Adres: Yarbay Refik Cesur Cad. Gazi Mah. No: 32 Gaziemir / İZMİR

Telefon: 0 232 220 26 26

Hakkında :

Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, ulusal ve evrensel değerlerin bilincinde, saygılı, ana dilini iyi kullanan, yabancı dillere hakim, akıl ve bilimin ışığında, daha iyi bir dünya hedefi olan, teknolojik gelişmeleri takip eden, yaşadığı çevreye duyarlı, spor ve sanatla ilgilenen bireyler yetiştirme amacıyla ana sınıfından üniversiteye kadar öğrencilere eğitim-öğretim hizmeti sunmaktadır.

Harita :

gaziemir rota koleji

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.