Saloon Elenora

4
(3)

Saloon Elenora adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Şht. Feridun Pözüt Cd. 14a, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0553 471 51 20

Saloon Elenora Yol Tarifi

Saloon Elenora

Saloon Elenora İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Şht. Feridun Pözüt Cd. 14a, Gaziemir – İzmir olan Saloon Elenora, işletmesine 0553 471 51 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saloon Elenora ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Saloon Elenora yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Saloon Elenora hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Saloon Elenora ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Saloon Elenora ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Saloon Elenora için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Saloon Elenora bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Saloon Elenora sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

3 thoughts on “Saloon Elenora

  1. Güler yüzlü bir ekip tertemiz bir ortam yaptırdığım işlemlerden çok memnun kaldım saç kesimi ve boya özellikle bence izmirin en iyisi…

Comments are closed.