Schwanthaler Pharmacy

3.8
(21)

Schwanthaler Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schwanthalerstraße 2, München – Germany

Telefon : 089 593651

Schwanthaler Pharmacy Yol Tarifi

Schwanthaler pharmacy

Schwanthaler Pharmacy Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schwanthalerstraße 2, München – Germany olan Schwanthaler Pharmacy, işletmesine 089 593651 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Schwanthaler Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Schwanthaler Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Schwanthaler Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Schwanthaler Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Schwanthaler Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Schwanthaler Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Schwanthaler Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Schwanthaler Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

21 thoughts on “Schwanthaler Pharmacy

  1. Çok nazik ekip. Orada bir şey olmasa bile çabucak sipariş ettiler.

  2. Çocuklarla sadece korona testi için buradaydık. Çok arkadaş canlısı servis edildi. Çok teşekkürler!

  3. Hijyen kuralları yok

    Pleksiglas panelden koruma olmamasına rağmen iki çalışanın ağız ve burun koruması kullanmamasına çok şaşırdım. İlaçları ödeyip paketlerken çalışanlarla aranıza mesafe koyamazsınız!

    Hızlı testleri yapan bayan bile müşteriye maske takmadı. Ve elbette mesafe yok … ????

    Eczanenin dışının Almanca yerine Arapça yazılması kafam çok karıştı.

Comments are closed.