Şehzade Taş Fırın Döner Pide

4.6
(39)

Şehzade Taş Fırın Döner Pide adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi Mahallesi Yarbay, Refik Cesur Cd. No.13/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0553 179 65 77

Şehzade Taş Fırın Döner Pide Yol Tarifi

Şehzade Taş Fırın Döner Pide

Şehzade Taş Fırın Döner Pide İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi Mahallesi Yarbay, Refik Cesur Cd. No.13/A, Gaziemir – İzmir olan Şehzade Taş Fırın Döner Pide, işletmesine 0553 179 65 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şehzade Taş Fırın Döner Pide ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şehzade Taş Fırın Döner Pide yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şehzade Taş Fırın Döner Pide hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şehzade Taş Fırın Döner Pide ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şehzade Taş Fırın Döner Pide ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şehzade Taş Fırın Döner Pide için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şehzade Taş Fırın Döner Pide bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şehzade Taş Fırın Döner Pide sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

39 thoughts on “Şehzade Taş Fırın Döner Pide

  1. Yeni yerimiz karadeniz usulu pıde çeşitlerimiz antep usulu lahmacunumuz bekliriz gelin çok memnun kalaçaksınız lezetıyle ve fiyatlarıyla şimdiden hoşgeldiniz

  2. Lahmacun içi et döner, denemeğe değer. Bölgede kaliteli farklı bir lezzet. Mutlaka ziyaret edilmeli.

  3. Mükemmel leziz yemekler tam bir ailenizle gideceğiniz mekan herkeze tavsiye ederim

  4. Hatırlamıyorum ama bi daha ekmek aldığımda puanım ona göre olur.

Comments are closed.