Sofas In Motion

2.7
(34)

Sofas In Motion adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 12, Berlin – Germany

Telefon : 030 23497619

Sofas In Motion Yol Tarifi

Sofas in Motion

Sofas In Motion Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 12, Berlin – Germany olan Sofas In Motion, işletmesine 030 23497619 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofas In Motion ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sofas In Motion yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sofas In Motion hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sofas In Motion ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sofas In Motion ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sofas In Motion için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sofas In Motion bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sofas In Motion sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

34 thoughts on “Sofas In Motion

  1. Tüm olumsuz ön incelemelerin aksine, mağazanın satış danışmanıyla çok güvenilir ve yapıcı deneyimler yaptım. Ortaya çıkan tüm sorunlar satıcıya atfedilemez. Ayrıca, üretici oynamak zorundadır. Ve bu durumda, çok bağlayıcı ve iyi bir çözüm vardı. Teşekkür ederim.

  2. Geçen yıl güzel çalışan tarafından güzel kanepe alımı hala çok iyi gidiyordu. Ancak 2 cevapsız e-posta ve isteksiz bir beyefendiye 3 çok düşmanca telefon görüşmesinden sonra bir yastığın yeniden sıralanması istenmiyordu. Neyse ki, üretici burada bile daha az karmaşıktı. Artık hareketli kanepe yok!

  3. Bu firmadan kanepe satın almak isteyenler LÜTFEN Kununu web sitesine bir göz atın ve oradaki çalışanların yorumlarını okuyun. Böyle bir çalışma atmosferini desteklemek ister misiniz? Lütfen düşünün …

  4. Her şeyden önce: Burada çalışma atmosferini, maaş seviyesini veya başka bir şeyi değerlendirmiyorum. Ben yapamam. Sadece bu kadar: orada çalışmak istemiyorsanız, sizin de yapmak zorunda değilsiniz. Kesinlikle bir Uygur zorunlu çalışma kampı değil.

    Konuya: ilk temastan itibaren, mükemmel ve kişisel tavsiye, telefon ve e-posta yoluyla sorulara hızlı yanıt, her zaman ulaşılabilir .. Fiyat: en iyisi. Yürütme: Teslimat, duyurulandan daha erken geldi. Müşteri olarak benim için tam tersine şikayet edecek bir şey yok.

Comments are closed.