Sophien Apotheke

3.8
(16)

Sophien Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Invalidenstraße 161, Berlin – Germany

Telefon : 030 28599173

Sophien Apotheke Yol Tarifi

Sophien-Apotheke

Sophien Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Invalidenstraße 161, Berlin – Germany olan Sophien Apotheke, işletmesine 030 28599173 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sophien Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sophien Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sophien Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sophien Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sophien Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sophien Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sophien Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sophien Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

16 thoughts on “Sophien Apotheke

  1. Çok iyi hizmet! Çok samimi bir karşılama almış ve yetkili tavsiye vardı. Çok teşekkürler!

  2. Ne yazık ki, personelin oldukça düşmanca olduğu deneyimini de yaşadım. “Çinko macunu veya merhem istiyorum” dedim. Cevap “Evet: şimdi merhem mi, macun mu?!”.
    Bu yüzden eczaneye gidiyorum. Öneri için.

  3. yakın zamanda taşındı, artık yok, şimdi üç kapı aşağıda

Comments are closed.