Soul Objects

4.9
(99)

Soul Objects adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prenzlauer Allee 24, Berlin – Germany

Telefon : 0176 21602546

Soul Objects Yol Tarifi

Soul Objects

Soul Objects Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prenzlauer Allee 24, Berlin – Germany olan Soul Objects, işletmesine 0176 21602546 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Soul Objects ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Soul Objects yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Soul Objects hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Soul Objects ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Soul Objects ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Soul Objects için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Soul Objects bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Soul Objects sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 99

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

99 thoughts on “Soul Objects

  1. Ne hizmet ve ne harika ürünler, yeni bir düzenli müşteri kazandığınız için teşekkür ederim, çok heyecanlıyım.

  2. harika dükkan, burada alışveriş yapmayı seviyorum. Şimdiye kadar bu zevki sadece çevrimiçi yaşadım. Fiyat performansı uyuyor, ürünler tek kelimeyle harika, kokular benzersiz ve bireysel. Servis de tavsiye edilir. Her zaman tekrar tek bir şey söyleyeceğim.

  3. Henüz orada değildim ama internetten sipariş verdim ve heyecanlandım… Ürüne ek olarak sipariş, elle yazdığım ve harika bir koku kokan bir kartla geldi. Ayrıca ekstra tıraş bıçakları ve bir sabun dahil edildi … Benzersiz müşteri hizmetleri … Her zaman tekrar

  4. Vay. Paketi açmak gerçek bir deneyimdi, hiç böyle bir şey yaşamadım. Sınıf !

  5. Selten habe ich mich so geflashed gefühlt, nachdem ich etwas im Internet bestellt hatte. Dem Produkt lag eine handbemalte und -geschriebene Karte mit einem sehr schönen Duft bei. Selbst der Versandkarton ist handbemalt und birgt Überraschungen. Da ist das gekaufte Produkt kurz gar nicht mehr so wichtig.
    Das war sicher nicht mein letzter Kauf bei Soul Objects. Macht weiter so!

Comments are closed.